Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hard disk is not detected

Prosím vás nevíte nekdo co mam delat....... stahl jsem bioshock demo z hrej.cz a bylo tam nejaky program dual- neco... instaloval jsem ho chtelo to restar pocitace,udelal jsem to a kdyz to najizdi tak se pise initializing hard disk is not detected a kdyz najede plocha tak nemuz nic delat a hned se to restartne a porad dokola,:.( prosím děkuju moc

Odpoj od počítače všechny kabely, vem ho pod paži a jdi s ním na schodiště. Pokud doma nemáš schodiště s alespoň pěti schody, zajdi do nejbližšího paneláku nebo tak. Projdi se s tím počítačem nahoru a dolů, aspoň třikrát. Pak se vrať domů, znovu připoj všechny kabely a bude to OK. Věř mi, už jsem takhle opravil několik počítačů, dvě tiskárny a jeden projektor.

uz jsem se lekl, ze ma pustit ten pocitac z toho schodiste, opakovat trikrat, zapojit a zjistit, ze je definitivne po nem. :-D

----

bud se ti rozvrtaly windows nebo je to nahoda a odesel HW.

zkus usporny rezim, pripadne live CD linuxu a pokud bude behat, tak pouzit opravu instalace windows.