Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem soubory z QuattroPro (WQ1) v Excel2007

Dobrý den. Potřebuji otevírat soubory ze starého Quattro Pro (přípona wq1) v Excelu2007. Podpora těchhle souborů už ale v Office 2007 není (naposledy v MS Office 2003). Hledám tedy nějaký FUNKČNÍ konvertor, nebo nějaký jiný program, který tyhle tabulky umí otevřít a uložit do nějakého stravitelnějšího formátu.

Asi bych měl dodat, že jsem zkoušel i ABC Amber QuattroPro Coverter 3.01. Ten (když pominu že není free) zase mrší češtinu. V MS Office 2003 to fachá docela dobře, nevím proč to z 2007 verze vyhodili.
Open Office (anglická portable verze 2.4.1) taky bez úspěchu.