Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OUTLOOK 2003 - jak se pracuje s adresářem(kontakty)

Potřeboval jsem přeinstalovat počítadlo, z outlooku jsem vzal adresář s outlook.pst, a tenhle soubor jsem pak podstrčil do nové instalace.
Kontakty tam sice jsou, ale když píšu novou zprávu, a rozkliknu "komu", tak to napíše že kontakty jsou prázdné !
Ale vlevo dole tlačítko kontakty kontakty zobrazí!
Hrál jsem si s tím dlouho, ale nemůžu najít, kde se přiřadí kontakty, aby je viděla i nová zpráva - poraďte, díky.

To jsem taky zkusil, ale napíše to že adresář outlook je prázdný...:.(

Prostě ty kontakty tam jsou, ale jsou nějak "utržené od outlooku", potřeboval bych je naimportovat, kam patří.

Exportovat šly, naexportoval jsem je do .pst(nic jiného rozumného se nenabízelo),
.. a teď potřebuju vědět (relativně přesně-kuchařka), jak je do outlooku naimportovat, aby byly, tam kde mají být a aby o nich vědělo to tlačítko "KOMU" na nové zprávě !

Opravdu jsem zkusil kdeco, a nedaří se mi na to přijít.

no mne vzdycky pomohlo jeste doinstalovat osobni adresar, a pak se mi to tam uz zobrazovalo, kdyz sem vybral ten spravny jako vychozi ... takze doinstalovat adresar, bud ten osobni nebo ten druhy, ale urcite se jeden musel doinstalovat do profilu ...