Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mam hru soldat a na pc mi nejde

cau mam hru soldat a na pc mi nejde 3-[ hlasi mi to acces at violation a neco naky 000645sfd read at adres naky 00000000 at soldat.exe ale az kdyz dam nova hra pls co stim?
Změna předmětu, původně: soldat.exe (karel)

informace z tebe lezou jako z chlupaté deky!

- odinstaluj hru
- smaž z programového adresáře hry vše co po ní zbylo
- ze svého profilu odmaž v "Data aplikací" složku Soldat
- stáhni si aktuální instalaci od autora
- nainstaluj

Předpoklady:

- zdravé PC (nepřetaktované, otestované RAMky Memtestem)
- nezavirované PC (antivir + superantispyware)
- aktuální ovladače k desce a grafice
- nainstalované aktuální DX9c

jj diky skusim ja ted mam soldat na win98 a v poho ale v tom druhym pc to proste nejde ten ma win xp ale driv mi tam sel az ted no porad tam vyskakuje ta hlaska acces at violation at adress a sou tam nesmyslny cisla a pod tim je read at adress soldat.exe

nn to prave ne ja nic takovyho nenastavoval proste to po naky dobe nehranosti zacalo hlasit tohle hru sem nekolikrat odinstalova preinstaloval doufam ze jsem odstranil vse od hry a jeste ve firewallu byla asi 5 zaskrtnuta jako vyjimka to sem taky odstranil

Kdybys mluvil česky, nebo případně slovensky, bylo by to jednodušší. Není to tady jen samej "kůl týpeck", kterej padne na zadek před pubescentním slangem.
Pokud chceš fundovanější radu, musíš se ptát trochu lépe, než původní tazatel, bohužel to vypadá, že ti to taky moc nejde.
Zkus tedy vytuningovat trochu svůj dotaz.

touchwood
- odinstaluj hru
- smaž z programového adresáře hry vše co po ní zbylo
- ze svého profilu odmaž v "Data aplikací" složku Soldat
- stáhni si aktuální instalaci od autora
- nainstaluj

Předpoklady:

- zdravé PC (nepřetaktované, otestované RAMky Memtestem)
- nezavirované PC (antivir + superantispyware)
- aktuální ovladače k desce a grafice
- nainstalované aktuální DX9c
A POŘÁD NIC UKAZUJE TO PO REINSTALACI FURT TO SAMÝ!! NVM SI RADY