Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová PC sestava 100% herní

Dobrý den,
Blíží se vánoce a chtěl bych si nadělit novou PC sestavu ale moc se v pc nevyznám.
Ani nevím kde začít tak prosím kdyby jste mi tady poradili byl bych moc šťastný.
Ani nevím kde začít.......Intel x AMD opravdu nevím.
Sestava bude používána spíše jenom na hry (Crysis,Assassins Creed,GTA4,NFS atd.)
Taky bych chtěl aby i v příštích letech mi tam šli nové hry takže i tak trochu do budoucna.
Rozpočet je 20 000-24 000 boužel do toho musíte započítat i OS.
Hlavní je cena/výkon/spolehlivost takže z toho rozpočtu vyždímat co se dá.

Děkuji

loading...

Není to špatný, ta sestava od Bansheeho. Jen mě přijde divný, že Fatál trvá na GTA4. Prostě bych se na tu hru vykašlal. Když tvůrci nestojí o to, aby si jejich hru zahrálo co nejvíce lidí a nastaví takové nároky, že si to 95% lidí nezahraje, takovou hru bych nikdy na svůj disk nepustil. Já osobně bych to postavil na Intelu.

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=IHL01G6 K01KKI01EQE01GRU01H3M01I2201J2X01IB7018N0010BN01

AMD 9950 Black Edition má šílenou spotřebu a ve hrách bude pomalejší, než E8400...

http://www.tomshardware.com/charts/desktop-cpu-char ts-q3-2008/Crysis-1680x1050,818.html

pokud bys chtěl ušetřit, můžeš vzít místo Intel Core 2 Duo E8400 levnější E7300. Tím ušetříš asi 1200 korun a výkon bude skvělý také.

Zas tak hrozný to se spotřebou to neni a šílené to už vůbec neni, navíc u herního PC se na spotřebu moc koukat nedá, bud mám úspornou sestavu nebo herní. AMD 9950 Black Edition může ještě díky kvaltnímu chladiči přetaktovat.

Nebo koupit pro začátek nejaké levnější dvoujádro a počkat si dva měsíce až vyjdou Phenomy II - Phenom 940, 920. Taktovací, výkoný a úspornější procesory, se vzduchovým chlazením se dá vyhnat k 5GHz.

Na rozdíl od Crysis, které s mnohem lepší grafikou ve hře běží i na "normálních" strojích
Výsledek pečlivé práce při konverzi z konzolí.

To je fakt na GTA4 kašlat