Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Pavilion bez OS

Ahoj, koupil sem si HP pavilion dv5-1030el a nemám v něm OS. Potřeboval bych vědět jak nejsnadněji nainstalovat XPčka, pokud to tedy nějak vůbec v klidu jde. Přide mi, že na Visty si každý stěžuje a nechci kupovat originální za bůhví kolik. Poradíte někdo jak to pořešit? Díky

Vistam som dal dansu uz mnohokrat, ale stale tvrdim, ze je to krok vedla. Buducnost ukaze. Naposledy ma nepresvedcili pred par dnami, takze moje sklamanie je celkom cerstve.
Dobojoval som pardnovy boj s dvoma pavilionmi a narval tam xp, ale bol to porod. Hlavne 1199ec mi dala zabrat.