Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stabilni ADSL2+ router s wifi a VPN PPTP Pass-Through

Ahoj,
nemate tip na nejaky dobry router viz subj.?
Jde mi hlavne o stabilitu a nejakou moznost pripojeni pres VPN. Tzn bud primo jako koncovy bod na modemu, nebo aspon "neblokovani" vpn do sbs 2k3 (co je podle vas lepsi pro obcasne pripojeni do firmy?). Jinak nepotrebuji nic zvlastniho... wifi, nat... Pripjeni je od CRa premium adsl jestli to hraje roli.
Predem diky za napady

Tak to jsem ted resil na firme, obnova adsl modemu (neumeli adsl2+) a priprava na VPN, diky jednomu spářkovému vecirku SWS jsem ziskal kontakt na Zyxel a od nich dostal supr nabidku na 15ks adsl vpn modemu Zyxel P-2602HW za nejakych 1.600 bez dph (15ks)
Pozdeji koupime centralni VPN koncentrator Zyxel Zyvall USG ... Uz jsem na to i absolvoval skoleni primo u Zyxel v Praze.
Jsem s nimi spokojeny hlavne s pristupem k reseni projektu, podpory atd ...