Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s windows installer

Ahoj mám menší problém s windows installerem]:(]:(]:(. Chtěl jsem si nainstalovat MS SQL Server Manager a
"Instalační služba Windows Installer není dostupná. To může nastat, pokud je systém Windows spuštěn v nouzovém režimu nebo pokud není služba Windows Installer správně nainstalována. Obraťte se na pracovníky odborné pomoci."
Našel jsem si vlákno:>:http://pc.poradna.net/question/view/130834-sluzba-w indows-installer-neni-dostupna a nic :X.
Ve službách mám Službu Windows Installer, kliknu na ní:
Typ spouštění autmaticky, služba však zastavena. Dám spustit a : "Služba Windows installer v Local Computer byla spuštěna a potom ukončena. Některé služby jsou ukončeny automaticky, jestliže nevyvíjejí žádnou činnost, například služba výstrahy a protokolování výkonu."
Windows mám XP prof. original.
Prosím o radu nějakého vládce XP služeb.

Děkuji

Jhee díky, to jsem nepobral. Se moc ve SPUSTIT nehrabu. Já už jsem to tu našel, ale špatně jsem tam zadával lomítko, jsem nedělal mezery, takže mi furt vyskakovalo okono s parametry a tím jsem se domníval, že ta služba celá spadla. Díkes za radu