Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Top herní sestava AMD

Dobrý den , chtěl bych si k vánocům nadělit herní počítač.
Já jsem si už zkoušel postavit pc na CZC ukázal jsem jí kámošovi ten se tomu jenom smál a poradil mi ať si nechám poradit tady.
Chtěl bych to postavit na AMD (kvůli poměru cena/výkon)
Nejde mi ani tolik o spotřebu energie ale o to aby byl co nejvýkonější.
Chtěl bych na něm hrát hry jako je Crysis,GTA4,Assassins Creed.
Rozpočet je cca 21 000,- bez OS.
Taky aby ještě za pár let stíhala nové hry.
Děkuji

Tos mu poradil pekny sra.ky (pardon) teda.
I kyz jo vykonove to odpovida na tech 21.000,- akorat bych sel radeji do komponentu, ktere se neodporouci po vyprseni zarucni doby.

Chtěl bych to postavit na AMD (kvůli poměru cena/výkon)

- si zaspal dobu ne?