Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS-6541

Dobrý den, mám základní desku MS-6541, v ní 2 sloty na DDR RAM a v každém z nich paměť DDR-266 PC-2100 256MB. Chtěl bych místo nich pořídit nové, konkrétně DDR-400 PC-3200 1024MB. Nevím však, jestli tyto paměti bude deska vzhledem k jejich jiné frekvenci, voltáži a velikosti podporovat.
Je dané, že pokud deska podporuje paměti DDR, potom podporuje všechny typy DDR od DDR-200 až po DDR-400?
Technickou specifikaci této desky jsem totiž nikde nenašel.

S rychlostí ramek DDR 266-400 problémy nebývají. Ale starší desky jako je ta tvoje nemusí sežrat 1G moduly. Jedině to vyzkoušet. I kdyby tu byl někdo kdo má tu samou desku a jedou mu v ní 2*1G ram tak můžeš koupit ramky co v ní nepojedou. Nevím co je tam za čipset ale myslím že to spíš pojede než nepojede.