Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem účet icq - nemůžu se připojit k mému účtu icq na jiným počítači

zdravím,mám menší problém.... že se nemůžu připojit k mému účtu icq na jiným počítači.mam správné heslo (ani neni problem v caps lock nebo num lock) a ten učet nepoužívá nikdo jiný-takže to neni tim že už je na něj připojeno z jinýho pc.kamarád říkal že by to mohlo bejt něčim jako když jsem si ho zakládala,jestli tam někde nebylo "přihlásit se trvale na tomto počítači" ,mohli by jste mi prosím někdo poradit,jak tento problém odstranit abych nemusela mít více účtů? ::)
Změna předmětu, původně: účet icq
Změna kategorie, původně: Ostatní (LaKr) (Kráťa)

ale vzdyt ti to Jan Fiala v odpovedi psal - proste tk jak to popisujes to neni mozne, 10.000ce lidi v CR (jinde snad ICQ nikdo nepouziva) to ma nastaveno na vice PC a jede jim to, pokud teda tobe ne, mas neco spatne a nejpravdepodobneji body 1. a 2. z predchozi odpovedi, nebo ti na tom druhem PC nejede internet, pripadne mas bloknute porty pro komunikaci s ICQ na firewallu.

na jiném pc...prostě nejde

Z toho se nedá poznat proč to nejde. Přeci ti to vypíše nějakou hlášku - proč se to nepřihlásilo. Tak to sem napiš.
Napadá mě, že na stolním jsi stále přihlášená a proto se ti to na notebooku nepřihlásí. Nemůže být přihlášen jeden uživatel z více počítačích.