Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc upgrade?

Zdravim, ma tuto sestavu Procesor:AMD Athlon 4800+ x2,Grafika: Asus X1950pro, Paměť: Kingston DIMM 1024MB DDR 400MHz, Mainboard: Asus A8R32 MVP Deluxe Ati radeon Xpress 3200. Poslední dobou mi to už nestačí na hry, tak bych se chtěl zeptat jestli by mělo cenu dokoupit 4GB paměti ddr1 a grafiku ati radeon 4850 1GB, nechtějí se mi do toho investivat takové peníze, abych kupoval nový proc, desku, paměti, grafiku... Díky za všechny rady

Nová grafika 4850 ti samozřejmě pomůže, paměti mezi dvouma a 4 gigabajtama zas až takový rozdílů není. A když to nebude stačit tak časem stejně koupíš lepší cpu /možná i desku/.4850 by možná byla lepší 512MB, mívá o chloupek rychlejší paměti a v žádné hře nepřinesl 1g nějaký přínos. Ale jsem zvědavý jak dopadnou karty s 1g a 512mb v GTA4.