Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zamrznutí počítače po startu

Dobrý den
Potřeboval bych se nutně zeptat na jednu důležitou radu. Když spustím počítač tak vše naběhne jak má, ale asi tak 1 minutu po úplném startu Windows se mi sekne a nejde nic ani Ctrl+Alt+Delete prostě jej musím vytáhnout ze zásuvky. Zkoušel jsem jej několikrát restartovat, ale pořád to jede dokola. Už my z toho tečou nervy.
Konfigurace mého PC je:
Procesor-1,33GHz
RAM-512MB
Graf. karta-Radeon (asi) 9600 128MB
OS-Windows XP Profesional

Moc vás prosím o radu mám na počítači dost důležitých věcí.
Předem Děkuji

"Radeon (asi) 9600 128MB.." - asi nebo určitě?? (viz EVEREST).
Odstraň ovladače grafiky a pokud se to už sekat nebude, sežeň si správné ovladače Tvé GK.Jinak můžeš mít naplánovanou kontrolu antivirem po spuštění Windows, což někdy způsobí dost velké vytížení systému.Ctrl+Alt+Delete zmáčkni HNED po náběhu Windows a sleduj vytížení CPU u procesů.