Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký HardDisk?

Dobrý den,
budu si kupovat nový HD a nevím jaký. Představoval bych si pamět 500GB a více, vysokou rychlost přenosu dat, ale nejsem PC mág a tak bych potřeboval poradit. (o dalších parametrech nic moc nevím a tak jestli by jste mi to popřípadě mohli vysvětlit...) Počítač mám sestaven hlavně na hry a tak bych potřeboval i výkonný HD.
Děkuji...

Och boze. :)) To je fakt tak tazke najprv otvorit oci (a vyhladavanie) predtym, ako sa spytate? Dnes sa tu kupoval HDD minimalne 2x! Potrebujeme vediet:

1. konektivitu (sata/ata ?)
2. cenu (ci vam staci 7200 otackovy alebo mate peniaze aj na serverove HDD nad 10000 ot., prip. ci uvazujete o RAID zapojeni alebo dokonca mate 17k,- kc na Intel SSD s bravurnymi rychlostami)