Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké reproduktory k noteboku?

Dobrý den, mám notebook HP compaq 672Os a chtěl bych se zeptat jaké nejlepší reproduktory k němu připojím? Půjdou reproduktory 2.1, když má notebook jen jeden klasický jack na sluchátka a jeden na mikrofon? A pokud by mi někdo napsal co konkrétně je na připojení jednotlivých reproduktorů potřeba (2.0, 2.1, 5.1,...), bylo by to úplně super- abych se v tom trochu zorientoval a nedával takový hloupý dotazy. Díky.

Porid si jakekoliv 2+1 reproduktory. Na ty staci klasicky Jack a budou hrat mnohem lip nez mnohem drazsi 2+0

Pokud bys chtel pripojit reproduktory 5+1, 7+1, musel bys je pripojovat bud digitalnim vystupem a bedny by musely mit dekoder, nebo analogove a ak bys musel pouzit 2 nebo 3 Jacky, ale to by zase muselo byt podporovano ze strany notebooku