Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde spustit(nabotovat)Win Me

Zdravím!
Dneska se mi stal tento problém...Po restartu PC nenaběhl systém WinMe jen tohle(soubor vmm32.vxd chybí nebo je poškozený;zadejte cestu k souboru) C:\Windows\system\vmm32.vxd.
Můžete mi poradit co s tím?
Něco jsem o tom četl na internetu(UMAX,Genius scanner nemám...):-/
Nevím jestli nebylo příčinou občasné používání flash disku?:-(

Díky za reakci,ale angličtinou zrovna moc nevládnu:-| Nešlo by to trošku převést do češtiny.Píše se tam něco o aplikaci WinSafe,tu bych si měl nainstalovat a poté zazálohovat(registry,systémové soubory) ..?Koukal jsem na ten screenshot WinSafe,ale nějak se v tom moc nevyznám.Potřeboval bych poradit co vlastně a jak mám udělat...
Moc díky za pomoc

No, nic tak obšírnýho se nevyplatí překládat, dej rozum do hrsti a běž ke známýmu nějakýmu, kdo má net a tu zmíněnou knihovnu si stáhni a vraž ji do toho systému... Pokud bys nevěděl jak, tak nejlíp vzít ten svůj disk k tomu známýmu případnýmu, tam ho připojit a v jeho OS nabootovat a tu knihovnu si tam rovnou zkopnout...