Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ucet na paypal - jak si vytvorit?

Nekde jsem v minulosti videl clanek na netu jak si vytvorit ucet na paypal.Bohuzel ten clanek nemuze ted nikde najit.Pri registraci mi to prijde trivialni jen vyplnit udaje.Ale nerad bych udelal nejakou chybu kterou nelze pak vratit.Prosim vas existuje nejaky navod krok za krokem jak se zaregistrovat?
Změna předmětu, původně: ucet na paypal (LaKr) (Kráťa)

pane Fiala cetl jsem link ktery jste zaslal.A tam se pise "Díky tomu se platba chová jako přímá platba pomocí platební karty - neplatíte za bankovní převod a navíc je kurz počítán docela výhodně"
Chtel jsem se zeptat kdyz se neplati za prevod z ceho paypal bere penize??Dekuji.Prijde mi to divne.Vim jsem neduverivy clovek