Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypínání programů

Objevil se mi dnes zvláštní problém, jakýkoliv program z offisu, který otevřu se mi po pár minutách sám a bez uložení uzavře. Dokonce i hotové dokumenty, které otevřu se sami uzavřou. Nevíte někdo čím by to mohlo být?

televize: moc netuším co si mám pod tím představit za program, čeho je to součást - zda ovládací centrum televizní karty, anebo spíš nějaký stahovač tv programu.
protože tvoje "zavirování" souvisí jako 99% dnešních nákaz s internetem, hádal bych spíš to druhé - podle toho bych hledal co přeinstalovat nebo zda je to na disku, nebo bych se podíval do prohlížeče událostí jestli něco nepíše.

Ne..virus ani spyware to určitě není - stalo se mi to taky jednou...byla to nějaká blbost, ale nemůžu si teď vzpomenout jaká...

Zkus se podívat do Tento počítač - nástroje - možnosti složky - zobrazení a zrušit zaškrtnutí u volby "skrýt příponu souborů známých typů" a zatrhnout "zobrazovat skryté soubory a složky"
V adresáři c:\Program Files\Microsoft Office\Office\ se nachází složky "Startup" a "XLStart". Jejich obsahy si zazálohuj a následně smaž.
možná pomůže i přeinstalování Office....