Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC

dobrý den mám PC starý asi 3 roky má socket 754 je možné ho nějak zrychlit nebo jiný akdyž tak jaký díky

No, mě to přijde divný, že když si dokážeš zjistit, jakej máš v PC socket, tak neumíš zjsitit, jakej máš procesor, kolik RAM a jakou grafickou kartu?

Za 10 tisíc koupíš celej novej počítač. Ale když tomu nerozumíš, je zbytečný ti vypisovat jakýkoliv sestavy. Najdi někoho, kdo ti to sestaví, protože bys to asi nesložil.