Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instal OS - jak na to?

Dobrý den mam takový dotaz.
Než se začnete smát já opravdu z pc moc neumím.
Chtěl bych reinstalovat pc ale nikdy jsem to nedělal.
Takže když naformátuju HD.Tak co se stane potom ??? vypne se a už když ho zapnu naběhne BIOS??

A potom spátky nainstalovat OS je těžký? (jako pro takovího fatála jako jsem já)
Jedná se o XP.

Tak kdyby jsem někdo napsal postup jak se to dělá byl bych moc rád.
Jo a ještě jak je to těžký jestli to zvládnu.(moje zkušenosti sou nainstaluju Hry i software ale v BIOSech ještě nikdy nebyl takže moje znalost BIOS je úplně nulová)

Děkuji za každou pomoc
[mod]Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Změna předmětu, původně: Instal OS (LaKr)[/mod]

BIOS je v angličtině
Windows je podle jazyk. verze.
----
Zkus to jinak. Už jsem to vícekrát viděl. Jdi do prodejny s počítačema. Kup si tam nějakou hezkou myšku a poproš prodavače, jestli by sis tam nemohl doníst PC, že chceš nainstalovat Windows. Aby na tebe dohlížel. Většinou by jsi mohl pochodit.