Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekle PC

Ahoj

Ve škole se nám pokazil jeden PC když se spusti tak naskočí DELL a pod nim nabíha bílá čára ale asi ve třičtvrtě te čáry se to sekne a nic nejde dělat je tam na výběr F2-Setup F8-Boot system(nebo něco takového) jenže ani tohle nejde je to proště sekle v čem je chyba?

resp. když proběhla změna konfigurace od posledního spuštění

hp krámy se chovaly stejně, tak mě napadla česká nejpravděpodobnější možnost:

jako že se samo vykradlo půl ramky

jo, může být třeba jiná pozice disku na řadiči proti minulému stavu, taky to bios vypisuje cože se změnilo, ale tazatel zarytě mlčí.
taky se s tím mohlo úplně samo něco stát, ale tazatel zapomněl cokoli sdělit co se s tím krámem samo stalo, nejspíš zapomněl i na svůj dotaz.