Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem icq okenko - jenom dycky problikne a je fuc

proc ve hre kdys me nekdo napise na icq tak se to okenko neukaze v ty hre? jenom dycky problikne a je fuc , normal ma zustat chvilku ne? a pak zmizet no a ono jen problikne a nic, cim to muze byt?
Změna předmětu, původně: icq okenko
Změna kategorie, původně: Operační systémy (LaKr) (Kráťa)

to už tak je. Nebo bys chtěl, aby se hra přesunula do lišty, a místo toho vyskočilo okno ICQ? Milý zlatý, chápeš rozdíl mezi 2D a 3D zobrazovacím režimem grafické karty?

Jinak jestli ti problikává okénko, tak to je jen další důkaz o tom, jak prasácky je icq klient napsaný..