Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firewire

Potřeboval bych poradit kam připojit vstup Firewire z počítačové bedny do základní desky. Moje základní deska je ASUS M3A-H/HDMI a nemá integrovaný Firewire vstup. Prosím poraďte, jestli to lze nějak připojit aniž bych potřeboval další řadič Firewire .
díky

firewire alias ilink alias dv in/out alias ieee1394 je určené výlučne na pripojenie firewire,usb a firewire nejde do seba zapojiť aj keď sa 6-pinové firewire a firewire800 výzorovo podobajú,usb sa dá prepojiť výlučne s usb,firewire výlučne s firewire