Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zrychlení nabíhání stránek

Ahoj,
možná budu mít takovou stupidní otázku, ale zajímalo by mě, jestli se může zrychlit nabíhání mých stránek, pokud je mám umístěny na na placeném hostingu. Třeba teď mám stránky na ic.cz a zdá se mi že nabíhají pomalu. Uvažuji totiž o zakoupení hostingu.
Moje stránky: I-informace

Díky za odpovědi.
Mike17

Řekl bych, že ti to brzdí ona reklama, která se načítá jako první a celé to čeká na ni.
Máš-li chuť experimentovat, založ si cvičně něco na Webuzdarma, vyexportuj si db z ic, naimportuj na Webuzdarma a porovnej rychlost. Přitom Webzdarma je docela proslulý línou databází ve špičkách.

Ono to pomalé našítání nebývá pouze hostingem. Ale stránky máš na Wordpressu, ten docela chodí. Na ic.cz je možná pomalá databáze, proto se to tak dlouho načítá.
V dnešní době máš doménu za dvě kila a 100x lepší hosting, bez reklam za korunu denně třeba u www.onebit.cz. Mám tam několik webů a jeden z nich snad už pět let. Nikdy žádný výpadek, podpora imrvére (24/7/365) a vše svižné.

Mě něco podobného kdysi (někdy tak 2002) udělal mujweb.cz. Bez jakéhokoli upozornění předělali lidem stránky do rámů, v tom horním se minutu načítaly jejich reklamy a stránky co se před tím načítaly 5 vteřin se najednou načítaly 65 vteřin. Ještě si pak dali do podmínek, že jsem s tím souhlasil při zakládání (při hře mění pravidla - fuj). Vydržel jsem to asi 4 hodiny, než jsem to přestěhoval.
Nevím, jestli to na ic jde předělat, ale kdyby se ta jejich reklama dala na konec kódu před <body> a napozicovala, tak ať se pak načítá klidně 5 minut.protože osttatní vby už bylo dávno načteno a zobrazeno.