Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB flash disc Pretec

Ani ne před rokem jsem si koupil USB flash disc Pretec Bullet Prof 4GB tři kusy, všechny stojí za hovno!!! Proto vřele doporučuji!!! Dva už jsem vyhodil, na reklamace nemam nervy, ale z třetího pořebuji nějak vymámit uložená data! Po zasunutí do PC to hlásí nález nového HW, zobrazí to disk F v Tento počítač, ale jinak nedobytné. Co mám použít pro vyčtení dat? Dřív jsem zkoušel Chkdsk(kontolu chyb) na těch druhých, ale ten smazal skoro všechny soubory!

Znovu experimentuji, ale ať jsem použil cokoli, nic nevyšlo! Fleška je vidět jen jako písmeno v Tento počítač a nedá se nic dělat - ani fomátovat ,jen hlásí: Vložte disk dojefnotky! Nemá někdo nějakej zlepšovák? Programy jako OO MediaRecovery, GetDataBack nejdou použít,protože disk vůbec neneleznou!