Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypalování dvd

Dobrý den. Mám takový problém. Když kopíruji DVD, tak se mi vždy vypálí tak, že mi ho DVD přehrávač nevezme (hlásí bad disc). Nevíte někdo jak je to možné? Dříve mi vše fungovalo, ale pak jsme museli dát počítač do opravny, tam jsme přišli o všechna data, tak jsme musela programy na vypalování a všechno stáhnout znovu,a od té doby mi to nefunguje. Může mi někdo pomoct? Potřebuji nutně vypálit pár filmů.....

Málo údajů na to, aby se dalo radit. Předpokládám Windows- jaká to jsou? Programy na vypalování jsi nespecifikovala- NERO? Nějaký jiný? Datová CD,DVD jdou vypálit? Je problém jen s filmy? V počítačové mechanice jdou ty filmy přehrát? Pokud ano, jdou přehrát v jiném přehrávači? Používáte stejná DVD jako předtím, nebo jinou značku? Přehraje přehrávač DVD vypálená v jiném PC?

Jsou to Windows Vista, programy mám Nero, DVD Shrink, Clone DVD a Ashapoo. Problém je pouze s filmy, v počítači (i na jiných PC) vypálený film přehrát jde, v DVD mechanikách nejde.DVD používám stále stejná, a to zn. Benq. Přehrávač mi přehraje veškerá dříve vypálená DVD...