Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype. Problem s videohovorem

Dobry den. Mam takovy dotaz. Hodne pouzivam skype na vidoehovory ale kdyz zapnu kameru tak se my seka obraz i zvuk. Muzu volat jenom tehdy pokud druha strana ma vyplou kameru. Kdyz si kameru zapne i druha strana nebo neopak ze ja si zapnu kameru,tak se video sekne a i zvuk. Rychlost internetu je dobra. Mam kameru logitech express/go. Muzete my nekdo poradit prosim? Uz jsem i skype odinstalovala stahla jine a kemeru jsem take znova nahrala,ale nic nepomohlo. Predem dekuji za odpoved. pripadne odpovedi piste na anyka.y@seznam.cz Dekuji.

Vcera jsem si zrovna projela pc anti virem a nic se nenaslo. je ale fakt ze v truhle mam jednu chybu a jedno varovani. mam avast a nevim jak to mam odstranit. Co mas na mysli tim pc jaky mam? Jinak mam program windows xp. RAM 512mb a AMD Duron(tm)processor749MHz.

prohlidla jsem cely pc a zadna chyba ani vir nebo neco podobnyho v pc neni. jeste me napadlo,mam webkameru logitech express/go. Je vubec kompatibilni s windows xp. Koukala jsem na to a xp tam napsany neni. Ale u vyrobce to uvadi. V pc my to ukazuje kompatibilitu s windows 95, windows 98/windows me, windows NT 4.0(aktualizace ServisePack 5) a windows 2000. XP tam neni. Dekuji za odpovedi.

Máš nějaké instalační Cd pro webkameru? Nějaký přesnější název kamery by nebyl? :-[

Myslím si, že tvůj počítač bude na video/zvuk Skype slabý.
Ale pro klid duše zkus program Starter starter
Dá se do něho najít i čeština pokud potřebuješ.

Programen samotným se dá vypnout co aktuálně nepotřebuješ a co se ti spouští při startu Pc.

Další možnost: Start/ovládací panely/systém/karta upřesnit/výkon/ a tam nastavit "optimalizovat pro výkon". Windows se změní vzhledově, ale bude svižnější.

Kameru jsem instalovala s cd. Je to tahle kamerahttp://eshop.kak.cz/zbozi/mum126d-webkamera- logitech-quickcam-express-plus-960-00/ Stim programem co jsi my poslal odkaz ale zachazet neumim a nevim co muzu a nemuzu vypnout. Muzes jeste poradit? Diky moc

Ted jsem si neco cetla o tom programu a dost by me to omezovalo

Zjištění běžících procesů by tě omezovalo?

Starter na mém Pc

Většina programů má ve svém nastavení "Spustit při startu systému", takže lze nastavit tam, a není potřeba Starter. Další možnost zjištění zatížení systému: Ctrl+Alt+Del - karta procesy, vlevo dole je číslo kolik ti jich "běží".

Kolik ti "běží" procesů?