Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno S/n Windows XP HE EN

Potreboval by som s/n nejakeho WIN XP HE EN, pretoze mam len instalacne cd a kusok casu a chcel by som spravit jeden nb, ale dodavka software mi dorazi az vecer.
Pre neznalych...toto cislo pouzijem len pri instalacii, pri aktivacii uz pouzijem cislo zo stitku, co mi dorazi az vecer, takze sa nemusite nicoho bat;o).

naslipstreamuj si na instalační CD poslední SP3 (pokud už takové nemáš), ten umožňuje při instalaci číslo NEzadat a zadat jej až při aktivaci.

edit: jinak někde doma se mi válí studijní materiál - z hlediska aktivace plně funkční generátor čísel pro XP HE.