Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samovolné vypínání

Zdravím,vlastním straší noťas Acer aspire,který mi se začal samovolně vypínat.Vypne se po pár minutách hraní hry,nebo puštění videa.Přitom teplota CPU nepřekročí 63°a viry jsem žádné nenašla.Při jiném užívání vydrží jet v poho celé dny...nevím co dál bych měla zkontrolovat,tak předem díky za rady.A prosím ...jsem laik,tak na mě mluvte pomalu:))

Ventilátory a spol. jsem čistila hned při prvních potížích,ale zkontrolovat pasty mě nenapadlo;-)Asi se nakonec stejně naštvu a hodím to do spravky...Jen mě ještě napadlo,jestli se mi nemohlo něco odvařit..první potíže totiž nastaly hned po tzv.,,elektrické bouři" která nám tu nedávno proběhla a manžela v tu dobu nenapadlo noťas vypnout:-/Každopádně díky za tip.