Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s HDD

Zdravim,
Mám problem s nastavenim HDD ve svém PC.Koupily jsme ho na aukru,pěkna nadupaná mašinka ale ma háček.Když jsme to dotahly domu tak tak byl aktivni jeden HDD ze dvou a ten byl rozděleny na 2GB a dalších 98GB.Primarni je ovšem 2GB a každych 10min mi to píše že mam malo místa...jak to mam udělat abych to nějak dal do kupy?
Děkuju

Takže děvčata, nebo už paní :)) , trochu víc údajů! Co je to za disky? Co je na tom druhém? Windows jsou legální, instalačka je? Je nová instalace problém?
Udělal bych v každém případě zálohu. Pak je víc možností- třeba systémový disk naklonovat ( Seagate i WD nabízejí na klonování a backup software od Acronisu, Seagate pod názvem Disc Wizard s návodem v češtině), systémový oddíl se dá taky zvětšit softwarem od Acronisu, Paragonu, nebo třeba stáhnout Gparted : http://www.emag.cz/gparted-sprava-diskovych-oddilu- zdarma/ http://www.stahuj.centrum.cz/direct/iR/magazin/1412 /zmena-velikosti-oddilu--mm412x330.png

Jsou to pevné disky,na tom druhem jsou hry,fotkx všechno možné,windows legal je,instalačka někde možná taky(ale kde??)Nová instalace problem docela je,nechci pomazat všechno v pc ptž jsem instalaci ještě sám nedělal.Jak zálohovat?to jsem snad v životě nedělal.sice vím že tam nějaké takové tlačítko někde je ale jinak nwm:-[:-[