Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pískání z PC

Dobrý den,optám se,- před týdnem spálený zápach z PC, žhavý plech u výstupu z větráku ze zdroje(selhal jsem v údržbě- spousta prachu uvnitř), po vyčištění vše běží O.K., ale ozývá se mi z vnitřku po zahřátí (cca 2 hod) nepříjemné pískání. Myslel jsem,že to jsou větráky, ale ani jeden ze 3 co tam mám to nedělá.Poradíte někdo, kam se podívat -jak popř.zjistit,co to dělá? Děkuji...

to pískání znamená, že se zdroj dostal mimo svou danou pracovní frekvenci (imp. zdroj) a jak píše Pytlík je jen otázkou času, kdy něco zničí v počítači. Nezapínat ! Koupit nový aspoň za 700Kč žádný no name. Staré zdroje byly poctivé a vydržely dlouho . Nové levné - samý šunt a když hodně váží (je doslova těžký) lze očekávat , že bude ok. To fakt není vtip ;-) .