Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s procesorem

Dobrý den, mám takový problém vyměnil jsem procesor z intel prescot 2.8 na dual core 3.0 a pokaždé když třeba spustím nějákou náročnější hru tak počítač hodí blue screen a restart
Tento problém jsem měl už jednou tak sem reklamova procak a vyměnili ho.
Zkoušel jsem i přeinstalovat ovladače od základní desky a nic
Mám tu to sestavu
Gigabyte ga-ep35-ds3l
2x1gb
250gb HD
zotac geforce 8500gt
Díky za odpověědi

No změnu jednojádra v dvoujádra nemusí windows přežít v pohodě. Minimálně bych zkusil se podívat do správce zařízení jestli tam ještě nesrmdí starý cpu /jako se mě třeba stalo ve vistě při výměně E2180 za E8400/. Já bych ty win přeinstaloval načisto. Stabilitu a jestli se nepřehřívá můžeš skusit pomocí orthos prime test a teplotu procesoru C2D měří dobře jen realtemp.