Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 400W zdroj - utáhne ATI 4670?

Dobrý den, prosím vás, utáhne zdroj EuroCase 400W tuto sestavu?:
ASUS M2A-VM HDMI
160GB HDD
2GB RAM
ATI 4670 512MB/1GB
dvd mechanika
AMD 4200+ (2x2,2Ghz)

Vím že EC jsou hrozné ale od mnoha lidí jsem slyšel že jim utáhne podobný zdroj od EC i silnější sestavy...
Děkuji

Jde o sílu 12V větve ze které se karta napájí.Záleží jak je zdroj starej. Ty staré měli slabou napájecí větev 12v (na šítku 16-20a) ty novější mají aspoň 25A což pokud výrobce moc nekecá by mělo stačit /a stačí třeba i na 8800gt/. Zdroje taky stárnou a jestli ho máš víc jak tři roky tak bych to neriskoval.

Naštěstí už výrobce budek eurocase dává budky i s očesanými fortorny /odebereme zbytečné kablíky, čtyři molexy a jeden satan musí stačit, pcie napájecí konektor zbytečný a místo vhodně dimenzovaných vodičů použijeme tenké lanka vhodné k domovnímu zvonku/ za pár korun tak zvířectva jako R4850 a R4870 s eurocase zdrojem snad neuvidím.

Nedá mi jinak, buď su napranej já, nebo ty, ale musím se zeptat: Co to meleš?

Naštěstí už výrobce budek eurocase dává budky i s očesanými fortorny

Já do nich montuju, pro běžné nepříliš žravé sestavy to stačí a zatím jsem neměl jediný problém. Redukce molex-PCIe je přibalená u karty, molex-sata taky není problém. A ta cena je hodně příznivá, lidi s běžným platem co mají našetřeno pár tisícovek na počítač pro děti jdou hlavně po ceně. A tohle není až zas taková zrůdnost.