Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s IE7 - nejde se připojit na net

Zdravím,
mám problém s IE7.Po nové instalaci XP SP3,nejde se připojit na net pomocí Internet Exloreru.Ten samý problém je s verzí 6.Opera pracuje normálně.
Používám Keiro,kde je IE povolen a Nod 32.Připojení je pomocí ADSL od"kyslíků".
Před instalací WinXP IE fungoval.
Kde může být problém?:.(
Změna předmětu, původně: problém s IE7 (LaKr) (Kráťa)

Používám Keiro,kde je IE povolen

používáš aplikační firewall, který si mimo jiné nejspíš kontroluje checksum ~ verzi spouštěných/povolených aplikací. čili pokud se updatovala verze "ie7.exe", může to být důvod nefunkčnosti.

na ie je a bude zaměřeno nejvíce spyware - zkontroluj zda nemáš nastavenou žádnou proxy (možnosti internetu - připojení)

ale nejpravděpodobnější nákazou bude tzv. "bho" doplněk - pokud jsi jako 99% homeadminů přihlášen na netu s administrátorskými právy, je ztrátou časi to léčit; za týden jsi zavirovaný zas. věnuj ten krám psovi nebo mladší sestře, nemůžou být horší admini než ty.
nebo si vlez do správy doplňků ie, a zakaž všechny viry a spyware (přídavné nástrojové, vyhledávací a další nežádoucí lišty. jo, skype doplněk v prohlížeče je taky spyware.)