Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hra...

Zdravím...
Hoši asi většína s vás si někdy zahrála CS... Counter Strike 1.6...
Mám problém na mé celkem low sestavě :
AMD sempron 1.8ghz
512mb ram
geforce 6200
MSI...
jsem měl stálých 100FPS... (Hra více nedá)
a před pár dny mi fps začly padat na nějakych až 40... kukám do vzduchu mám 100 kuknu na postavy mám třeba 70... a mím'
nevím čím by to mohlo být
CSKO at jsem přeinstaloval nic... nějakeho zpomaleni pc jsem si nevšiml...
může to byt windowsama ? rok nebyli přeinstalovany... takže nevím nechci zbytečne mám hodně GB filmu díky za rady

Na přeinstalování windows přece nemusíš formátovat disk, aby sis znovu nainstaloval systém. Takže o filmy se nemusíš bát.
Já jsem Windows nepřeinstalovával už dva a půl roku, to přece není důvod k nové instalaci.

Projeď si systém na breberky, přeinstaluj ovladače grafiky.

No když si to myslíš, tak to tak udělej. Já bych pouze smazal (třeba z jinýho PC) adresář Windows a Documents and Settings a nainstaloval bych to znova. Zbytečně se připravíš o svoje data.

A když ti to brzdí nějakej proces, co tak se podívat, kterej to je? Podívej se, jakej balast se ti spouští po startu, projeď to antivirem a antispywarem v nouzovým režimu. Reinstal si nech jako poslední možnost. I když pro některý lidi to představuje příjemně strávený odpoledne, potkal jsem takový.

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS \system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services .exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\syste m32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\ WINDOWS\Explorer.EXE
C:\WINDOWS\system32\LEXBCES.EX E
C:\WINDOWS\system32\LEXPPS.EXE
C:\WINDOWS\system3 2\spoolsv.exe
C:\Program Files\WinFast\WFTVFM\WFWIZ.exe
C:\WINDOWS\SOUNDMAN .EXE
C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\PDVDServ.exe
C:\Program Files\Microsoft Office\Office12\GrooveMonitor.exe
C:\Program Files\A4Tech\Mouse\Amoumain.exe
C:\WINDOWS\system3 2\RUNDLL32.EXE
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
C:\WI NDOWS\ATKKBService.exe
C:\Program Files\ICQ6Toolbar\ICQ Service.exe
C:\Program Files\Nero\Nero8\Nero BackItUp\NBService.exe
C:\Program Files\Eset\nod32krn.exe
C:\WINDOWS\system32\nvsvc3 2.exe
C:\Program Files\CyberLink\Shared files\RichVideo.exe
c:\Program Files\Microsoft SQL Server\90\Shared\sqlwriter.exe
C:\Program Files\Common Files\Ulead Systems\DVD\ULCDRSvr.exe
C:\Program Files\Valve\Steam\Steam.exe
C:\WINDOWS\system32\wu auclt.exe
C:\Program Files\Teamspeak2_RC2\TeamSpeak.exe
c:\program files\valve\steam\steamapps\standakasparek\counter -strike\hl.exe
C:\Program Files\Valve\Steam\GameOverlayUI.exe
C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe
C:\Program Files\Trend Micro\HijackThis\HijackThis.exe