Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi vypalovani

jednou kdyz sem si chtel vypalit naky vjeci tak sem tak strcil dvd zapl nero a pak to po me chtelo prazdny dvd tak sem tam strcil prazdny RW a zacalo se vypalovat kdyz se objevilo ze vypalovani probehlo uspesne tak sem se kouknul co na tom dvd je a ono nic tak sem tam dal dalsi a uplne stejny pak cd taky stejny ale ubec sem nepochopil proc tak mi prosim poradte
dikes

ja jak jem rekl asi ne tak sem to kontroloval jestli neni zapnuta a pak sem zapomel napsat ze ta simulace zapnuta neni.......moje chyba....ted sem vypalil z nera 9 dvd a nic tak ted
1. je pozkozeny cz ktery chci vypalit
2. je pozkozena cd-romka

všeliké kvaltování, toliko pro hovada, dobré jest - Jan Ámos Komenský
a než to pošleš, tak dole je možnost - Náhled a Vložit
otevři Náhled a zkontroluj.
A jestli nemáš čas zkontrolovat chyby, tak nikam nepiš - i to hovoří o tvém IQ.

...a už toho mám dost.
Na tebe SPEEDY platí bezvýslovně - nachči volovi do ucha - stejně bude tvrdit, že prší.
To, že píšeš bez čárek a háčků, bych ještě "abstrouhal" ,ale to, že to nemá ani hlavu, ani patu, to už je fakt na palici.
A i když nejsem kompetentní, prosím adminy, ať tohle zavřou.
A všem, kdo to otevřou, se omlouvám za "výpady".
Holt jsem tu stupiditu neunesl.