Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysílač pro RC modely GWS

Nechcete to někdo koupit?

Tento vysíláč je velmi lehký, malý a proto se hodí pro děti a začátečníky, kteří začínají lítat s rc modely,ale i pro zkušené piloty, kteří potřebují levný a dobrý vysílač.Vysílač je v 35FM frekvenci a 75kanálu,(je možno tento kanál vymněnit), má krátkou anténu a AAA baterie, které mají kapacitu 1100mAh,má manuální trimy a reversy kanálů(velice důležité).A je 4kanálový, dají se i seřídit kniply.Vzheldem k tomu, že tento vysílač stál před 3emi lety 2399,-Kc tak si myslím, že tato cena je velmi malá.Předání osobně (jsem schopen i přijet)cenu možno ještě snížit.Tento vysílač je plně ve všem funkční, prodávám ho, protože jsem si koupil vysílač nový.
Cena je: 850 Kč

[3-01228984438.jpg][/quote]

Obávám se, že za ty peníze to není prodejné. Nová souprava s obdobnými parametry stojí 1500 Kč, ale to je v ceně taky pětikanálový přijímač a servo. Odpočtu pětikilo za přijímač a - ať nežeru - jen dvě stovky za servo a rázem vyjde samotný vysílač (NOVÝ s dvouletou zárukou) jen na 800 Kč - dokázal bych si představit, že tuto ojetinu někdo vezme tak za 500 Kč, i když by byla (neříkám, že není) ve špičkovém stavu.