Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde nainstalovat windows

dobrejden před dvěma týdny jsem v kompu vyměnil ramky z 512mb na 2gb jsou s rozhraním jaké má být problém je že potom se mi na obrazovce objevovala chyba ( explorer exe )přesně nevím ten název a porgram právě spuštěny se musel ukončit,CHCI SE ZEPTAT JESTLI PRI VÝMĚNĚ RAMKY SE MUSÍ NASTAVIT NĚCO V BIOSU.Další dotaz je že potom mi nešel vůbec zapnout komp jen se protočily ventilátory a nic dvakrát sem byl v opravně jednou něco připájeli podruhý vyměnily zdroj potomto sem se rozhodl zformátovat disk a nainstalovat widle znova ale při kopírování souborů se vždy na obrazovce objevila chyba při odentrvání se nějaký soubor nezkopíroval(po každý nový instalaci to byla jiná chyba)a widle se nenainstalovali ted po posledním pokusu o instalaci sem všechny nezkopíravaný soubory načetl znova entrem ale stále mi to háže spoustu chyb.NEMŮŽE BÝT ŠPATNÁ ZÁKLADNÍ DESKA

Dej zpátky starou RAM, pokud vše pojede jak má, zkus tam dát novou RAM a resetuj CMOS.
Pokud to nepomůže, vrať tam starou RAM, flashni poslední BIOS na desku a po úspěšné flashovací proceduře tam zkus znovu osadit tu novou RAM.