Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktualizace ovladače grafické karty

potřebuji poradit nejdou mi přehrávat DVD některé jen bez zvuku a u jiných mě to napíše toto:program Windows Media Player nemůže přehrát tento disk DVDprotože došlo k potížím s digitální ochranou kopírování mezi jednotkou DVD,dekodérem a grafickou kartou.Nainstalujte aktualizovaný ovladač grafické karty. Ale nemůžu ovladač nikde najít a druhý problém neumím anglicky.Mám grafiku SAPPHIRE HD 2600PRO OC 256MB DDR3 je to ATI RADEON a systém Windows XP profesional verze 2002 Jestly mi někdo poradí tak dík jsem amatér tak prosím o podrobnější postup.

Tak jsem si stáhnul a spustil odkaz a napsalo mi to že: tato verze ovladače aktivované gr.karty nepodporuje program Catalyst Control Center. Aktualizujte ovladač gr. karty ATI nebo aktivujte adaptér ATI pomocí Správce zobrazení zařízení. tak jsem zkoušel teda to druhý ale stejně to nejde. a mám ještě jeden typ: stáhnul jsem si SILVERLIGHT ale chce to po mě cituji:po instalaci stačíobnovit (refresh) stránku, která obsahuje aplikaci napsanou pro technologii SILVERLIGHT. To sorry ale nechápu kde tu stránku mám hledat.