Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zvuk na notebooku Acer Aspire 5310

Zdravím všechny přítomné borce,mám problém že mi z ničeho nic vypadl zvuk na Aspiru 5310-mám na něm win XP s ovladači složenými z různých notebooků,XP výrobcem nejsou podporovány.Zvuk běžel bez problémů a najednou nic,jen hláška při startu nalezen PCI Device - aktualizujte dle přiloženého ovladače - aktualizuji stejným ovladačem,který jsem měl od začátku (asi rok bez problémů),ale ovladač se nainstaluje a nic,po restartu stejná hláška.Zkoušel jsem i jiné ovladače z Realteku,ale stále to samé :-(.MOC PROSÍM O POMOC,RADU,ODKAZ ...... předem tísíceré díky.

Děkuji za všechny rady,nezabralo nic,jen zjištění že dávat alternativní ovladače od jiných notebooků se navyplatilo,zvukovka vypadla a pomohlo jen přeinstal na win Vista a vše je již v pořádku - zvuk jede jak "drak".Budu se muset držet win Vista.Kdo má obdobné problémy s tímto notasem,asi bych zkusil nahodit tam Visty pro které jsou ovladače dělány.