Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spotreba v STAND BY režime

ahojte,

viete mi vyrátať aká je spotreba priklad mesačne ak mam zapojeny tv,vežu v zástrčke a pc, ušetrím ak ich budem vypínať zo zástrčky prípadne dám všetko na predlžovačku s vypínačom a tam budem len vypínať? či aj to niečo spotrebuje a najlepšie je vyťahovať zo zástrčky?

Viete poradiť aj soft ktory vypne pc monitor a repro ostanu samozrejme zapnute ale nahodou vecer ked zaspim aby som si vopred nastavil vypnut pc

dakujem

Pro priklad u meho LCD je spotreba v pohotovostnim rezimu 40x mensi nez pri zapnutem stavu. Myslim, ze vypinani cudlikem na bezne prodluzce by melo stacit.

Na vypinani PC je cela rada programu, ktere mohou i ruzne spolupracovat s jinym SW. Staci zadat do vyhledavace klicova slova a urcite je najdes, pripadne na stahuj, slunecnici apod. Je mozne pouzit i primo prikaz pod XP:

-> Start -> Spustit shutdown -s -t 100 Vypne PC za 100 sekund.