Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neplatný bezpečnostní certifikát

ahoj.
moc prosím o radu.
když se chci podívat na mejl či na t-zones.cz a zadám své přihlašovacá údaje píše to:

Při spojení s login.szn.cz nastala chyba neboť je používán neplatný bezpečnostní certifikát.
Certifikát bude platný až od 27.8.2008 16:13.
(Kód chyby: sec_error_expired_certificate)
* Tato chyba může být způsobena chybnou konfigurací serveru nebo někým, kdo se snaží vydávat za server.
* Pokud jste se k tomuto serveru připojili úspěšně již v minulosti, je možná chyba jenom dočasná, a můžete to zkusit znovu později.

chybu hlásí jak explorer tak i v mozille, i po aktualizování verzí.
min. týden mi vše šlo normálně.
srdečně děkuji moc za radu!!!
jenny

Dobrý den,mám také problém,hlásí mi to neplatný bezpečnostní certifikát ve čtvercovém obrázku černožlutém panáček,nepustí me to na email ani facebook,jinak internet docela jde,datum i čas jsou dobře,poradíte mi prosím,děkuji