Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paměť telefonu nokia 6300

Ahoj,mám telefon nokia 6300 a mám do něj i paměťovou kartu Micro SD 2 GB . Volná paměť na ní je 1.3 GB. Když si na tu paměťovku něco stahuji v kb žádné varokání se mi tam neobjeví (např. u hry).Ale dnes jsem si chtěl stáhnout hru s velikostí 1,26 MB a objevilo se mi tam : "Nedostatek paměti". Nevím co s tím a kamarádovi se děje to samé...Má s tím něco společného i paměť telefonu...? Tu mám volnou 938 kb......Předem děkuji za odpověď

něco podobnýho mi dělá i 5310, sem si posilal písničku a šla taky do telefonu, i přes to že byla v telefonu paměť věčí než by písnička zabrala tak se to neposlalo, musel sem pokud to posílám přes bluetooth, tak v nabídce bluetooth dát "file transfer" otevřít paměťofku a přetáhnout to tam