Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací ovladačů

Ahoj mám problém s instalací ovladačů na grafiku ati x1950xt jedná se o poslední verzi tj. 8.12 vše se nainstaluje bez jediné chyby ale po restartu PC při spouštění win XP v době kdy se má zobrazit přihlašovací obrazovka naskočí BSOD s textem page_fault_in_nonpaged_area. windows se po instalaci ovladačů již nespustí jediná možnost jak se dostat do windows je nabootovat do nouzového režimu a nainstalovat staré ovladače tj. 8.11 s nimi je vše Ok.. nemá někdo tušení včem může být problém předem díky za rady ;-)

pokial ovládače vyvolajú chybu page fault in nonpaged area,znamená to,že ovládače neboli určené pre konkrétny typ grafickej karty,t.j. boli použité generic ovládače priamo od amd/ati napr. pre kartu,ktorú vyrobil asus/gigabyte/visiontek... a zmenil referenčné zapojenie,v tom prípade treba použiť priamo optimalizované ovládače od výrobcu dotyčnej karty alebo tie,ktoré nevyvolávajú problém.