Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Playstation 3 vs Xbox

Dobrý den chtěl bych se zeptat jaké sou výhody a nevýhody těchto dvou konzolí (oproti té druhé)
Já osobně chci si koupit PS3 ale raději se zeptám než něco koupím.

Tak díky z vaše názory.

No kazda ma neco jineho.

U Xboxu je podle me tahakem sluzba LIVE a u PS3 Blueray mechanika, takze to muze i plnit ucel prehravace.

U PS3 posledni dobou zlevnujou hry, u XBoxu360 zacina byt vice zajimavych titulu.