Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno wifi

Zdravím,máte někdo osobní zkušenost s vysokorychlostním internetem - založeným na techologii Motorola Canopy?Můžete toto připojení doporučit?Tato technologie je údajně stabilnější a výpadky jsou vyjímečné,spíše žádné.Rychlost 10Mbit/s je pěkná a ani cena není přemrštěná.Dík.:-)

Děkuji,chtěla bych předejít zklamání.U nás si nemohu tolik vybírat.Pevnou nechci a wi-fi mi vypadává a jsem z toho na nervy,že bych sekla s noťasem.Naskytla se mi právě tato nabídka a o této technologii nic nevím.Instalace se skládádá mj.z připevnění paraboly na barák ,firma nabízí vyzkoušení,to ano,ale ......vědět je víc

Zdravím po svátcích a přeji všem tady nej nej v novém roce.
Chtěla bych tímto poděkovat za připomínky a rady,kterých se mi tady dostalo.Internet mám nainstalovaný a zprovozněný už 14 dní a naprostá spokojenost!:-)Je absolutně bez chybičky.Vůbec nepadá,je rychlý a bezproblémový.Děkuji moc za skvělé doporučení.Moc díky !!