Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno LCD 22" širokoúhlý na filmy a hry

Zdravím,
pomáhám kamarádovi s výběrem LCD panelu, chce aby byl širokoúhlý, co největší a má představu o ceně cca 4000,- kč.
Panel by měl sloužit především na filmy a hry a neměl by mít moc "vybluté barvy".
Je mi jasné, že budeme vybírat TN panel, představoval bych si nějaký Samsung nebo Asus.
Je u tak velkého panelu nutný vstup DVI? Pozná se to hodně na obrazu?

Moje tipy:
product.jsp

za tu cenu to je OK...

Ono za tu cenu je i ten design OK :-). Pokud někdo před pár lety kupoval LCD i pro "oko", tak krom Sony a LG nebylo v tomto směru zas tak velké konkurence. LG se drží pořád i zajímavým/nenudným vzhledem, ovšem dnes je naštěstí výběr v tomto duchu širší.