Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zablokované TCP/IP připojení - rootkitem

Známý mi přinesl zavirovaný počítač již po druhé v tomto měsíci. Teď to byl rootkit win32-rootkit-gen který jsem snaddokázal odstranit. Problém je ale že zablokoval nastavní TCP/IP. Když napíšu ipconfig - all objeví se konfigurace protokolu ip systému windows a konec.. když kliknu na síťová připojení a zvolím opravit objeví se zajímavá hláška ...zjištění nastavení pro TCP/IP se nezdařilo. Nelze pokračovat...
Teď nevím co dál, asi budu muset přeinstalovat systém. Nebo o něčem víte?

vypadá to zase jinak - koukal jsem do správce zařízení a jsou tam u sítě nějaká nová zařízení se žlutým vykřičníkem - packet sheduler miniport, nejde s nima udělat nic. Nepomohlo ani přeinstalování ovladačů od desky (stará nforce-2). Nejdou odinstalovat jdou jen zakázat a to moc nepomáhá. Asi to bude nejlepší přeinstalovat.