Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SATA Ovladače

Ahoj chci se zeptat jak mám hledat SATA ovladače pro svůj notebook (ASUS X51R)myslím tím podle zákl.desky nebo čipsetu nebo podle něčeho jiného? Vůbec nevím díky za rady chtěl bych tam XP. Ovladače už mám,ale u tohoto si nevím rady.
Díky

No právě to je ten problém,že tento notebook to v Biosu neumožňuje a kdybych právě ty SATA ovladače měl tak si je pomocí nLite integruju,ale problém je že už je sháním týden a už nevim kde bych je měl splašit a hlavně jak je hledat.

Prolezl jsem spoustu stránek, kde se lidi ptali na instalaci XP na tento NB a sháněli ovladače na všechno možné, ale nikdo se nezmínil o potížích se SATA diskem, takže si myslím, že by s ním neměl být problém. Buď jsi špatně nastavil v BIOSU kompatibilitu ( SATA native mode na DISABLED), nebo neuložil správné nastavení. Myslím, že s instalačkou XP SP2 by neměl být problém. Ale můžu se mýlit.