Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chci koupit myš k notebooku

Zdravim chci se zeptat na tohle,když si chci koupit myš k notebooku tak budou fungovat všechny myší nebo to třeba záleží na operačním systemu?A ještě něco musím k té myši instalovat nějaké ovladače nebo jen zapojím a už funguje?Díky
Změna kategorie, původně: Ostatní
Změna předmětu, původně: Myš (Kurt)

A na akyze to operacny system budete potrebovat mys? Obecne plati, ze mys ako taka funguje hned po pripojeni (USB pripojenie), avsak niektore maju tlacitka naviac, ku ktorym je potrebne instalovat SW trebars pre Windows. Podporu pre mys maju snad uz vsetky OS s GUI.